Çalışma Saatleri: 07:30 - 17:00

Ürünler

Titreşim Sönümleyiciler

Titreşim Sönümleyiciler

OK-LAS tasarımını ve üretimini gerçekleştirdiği titreşim sönümleyici ekipmanlar ile makine kullanım sürelerini uzatıp oluşabilecek makine arızalarını önleyerek sürdürülebilirlik maliyetlerini düşürmenize ve yüksek performans elde etmenize yardımcı olur.

Daha Fazlası
Treyler Grubu<

Treyler Grubu

Dorse parçalarının kauçuk ve kauçuk metal ürünlerinin üretiminde uluslarası kalite standartlarına uygun çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçin.

Daha Fazlası
Jeneratör Grubu

Jeneratör Grubu

OK-LAS tarafından tasarlanan ve üretilen jeneratör blokları, jeneratörlerin ömürlerini uzatır; olası makine arızalarını önleyerek sürdürülebilirlik maliyetlerini düşürmenize ve yüksek performans elde etmenize yardımcı olur.

Daha Fazlası
Kare Kesitli Conta

Kare Kesitli Conta

OK-LAS modern tesislerinde standart ve özel formlu kare kesitli contaların üretimini yapıyor. Ölçü ve ürün özellikleri hakkında bilgi almak için iletişime geçin.

Daha Fazlası
Özel Kalıp Ürünleri

Özel Kalıp Ürünleri

OK-LAS olarak standart sızdırmazlık, bezli ve bezsiz diyafram ve müşterilerimiz ile ortak çalışmış olduğumuz özel formlu lastik parçaların üretimini, tasarım aşamasından sevkiyat aşamasına kadar güvence altında tutuyoruz. Ürünlerimizle ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Daha Fazlası

Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.