Çalışma Saatleri: 07:30 - 17:00

Kurumsal

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kullandığımız teknolojiler ve tasarımlarımız ile müşterilerimize ivme kazandıracak, güvenle kullanabilecekleri çözümler sunmak.

Vizyonumuz

Doğaya saygılı ve yaşamı kolaylaştıracak ileri teknoloji çözümler üretmek.

OK-LAS Okyanus Lastik Sanayi

OK-LAS kauçuk parça üretimindeki 20 yıllık deneyimiyle Bursa'da 3000 m2'lik kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

OK-LAS, uzmanlık alanı titreşim sönümleyici ekipmanlar, muhtelif conta sızdırmazlık elemanları ve diyaframlar başta olmak üzere müşterilerinin her türlü özel formlu lastik parça ihtiyaçlarının tasarım ve üretimini yapmaktadır.

OK-LAS müşterilerinin ürünle ilgili şartlarını, tasarım aşamasından müşteriye teslimine kadar yürütülen her süreçte kontrol altında tutar.

OK-LAS müşterilerinin ihtiyaçlarını modern tesislerindeki uluslararası standartlarda yaptığı üretim ile karşılamaktadır.

OK-LAS 20 yıllık tecrübesi ile özel formlu lastik parçaların (Titreşim Sönümleyiciler, Treyler Titreşim Sönümleyicileri, Jeneratör Titreşim Sönümleyicileri, Kare Kesitli Contalar, Özel Kalıp Ürünleri) üretiminde sektörde Türkiye’nin önde gelen şirketlerindendir.

Çözümlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.